Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cage Canon EOS R7 R8 без огледало камера, со втора точка за заклучување - 532

Cage Canon EOS R7 R8 без огледало камера, со втора точка за заклучување - 532

DEN 943.84
 

Производот е достапен
Достапност

Можност за богати риги ▶ има повеќекратно 1/4 '', исто така, можете да прикачите ARRI Top Grip (Nice Irig 450) за вертикално снимање на видео. Не е полна, не половина и е насочена. Исто така, ви нуди удобно искуство за зафаќање. Компатибилност : Се вклопува за Canon EOS R7 се вклопува за Canon EOS R8 Што добивате : 1 x кафез 1 x шрафцивер 1 x 1/4 Тежина на производот за завртки : 6,3 мл Процес : Песок за песок + црн анодизиран, ЦПУ материјал (а) : алуминиум легура / гума / гума . Kifeyrig Cage 532 е специјално дизајниран за Canon EOS R7, кој обезбедува широк спектар на точки за монтирање на додатоци и им дава лесен пристап до врвните контроли, пристаништата, слотовите и одделот за батерии. 1/4 завртка. 1/4 завртка. Двојно заклучување на точките, бидете посигурни со камерата ▶ Овозможува да го монтирате кафезот со 1/4 '-20 завртка на дното на камерата заедно со странична завртка за палецот преку слот за лента за рамо. Совршено одговара на камерата и е пријатно за зафаќање.Не целосен, не половина и рационален дизајн ▶ Повторно дефинирајте го кафезот на камерата посветен на Canon EOS R7 / R8, кој обезбедува изобилство на точки за монтирање за додаток и одржува целосно пристап до врвните контроли.

Кон својствата

Производи во категоријата