Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CAPLUGS QCPT17Q1 Пластичен центар за влечење на табулаторот. CPT-17, PE-LD, CAP OD 1,75 приклучок ID 1.601, црвено

CAPLUGS QCPT17Q1 Пластичен центар за влечење на табулаторот. CPT-17, PE-LD, CAP OD 1,75 приклучок ID 1.601, црвено

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Засилен дизајн. Ергономски пријателски. Повлечете го табулаторот за лесно отстранување. Прирабница на седиштето на фитинг. Економски цени. Засилен дизајн. Ергономски пријателски. Повлечете го табулаторот за лесно отстранување. Прирабница на седиштето на фитинг. Економски цени. Приклучоците за серии CPT нудат интегрален таб-влечен таб што го олеснува вметнувањето и отстранувањето на приклучокот. Табулаторот се обликува целосно во крајот и страничните wallsидови на приклучокот и нема да се распадне за време на отстранувањето на приклучокот. Концентричниот дизајн овозможува отстранување на директно влечење. : : A : 1.451, B : 1.601, C : 1,75, D : 0,75.

Кон својствата

Производи во категоријата