Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Caraknots Canvas Tote Tote Почетна k роденденски подароци за жени персонализирани монограмирани торбички торби за свадба за Божиќни дипломи за венчавки за наставници мама при

Caraknots Canvas Tote Tote Почетна k роденденски подароци за жени персонализирани монограмирани торбички торби за свадба за

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Монограмирана торба за тота : Оваа персонализирана торба за памук е одлична за најразлични прилики и употреби, вклучително и како салата за салата, торба за купување, торба за плажа, свадбена торба, торба за наставници ……. Материјал : Направено од памучно платно, еднократно и пријателско на земјата, може да се користи неколку години. Персонализирана торба за тота за жени : Оваа торба со монограм со иницијали со злато скрипта со различен дизајн на цвеќиња.Монограмирани подароци за жени : Оваа почетна торба за тота е идеална подарок за жени, девојки, мајка, мајка, сопруга, loversубовници, наставници, пријатели, невеста, деверуши. (Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и повеќе. Оваа почетна торба за тота може да биде како совршен подарок за жени, невеста, дами, наставничка, водителка, мајка и пријатели. Монограмирана торба за тота : Оваа персонализирана торба за памук е одлична за најразлични прилики и употреби, вклучително и како салата за салата, торба за купување, торба за плажа, свадбена торба, торба за наставници ……. Совршени како подароци за венчавки, подароци за Денот на вineубените за девојки, подароци за мама, подароци за невестински туш, подароци за деверуши, подароци за венчавки, торба за меден месец, подароци за дипломирање, подароци за празници и други важни прилики присутни. Голема почетна торба за тота : Со димензии од 16 x 15 x 3,5 инчи и рачка од 21,6 инчи, доволно голема за да ги задржите сите ваши лични предмети, вклучувајќи чанти, чевли, врзива, тетратки, таблети или мали лаптопи.

Кон својствата

Производи во категоријата