Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Iiyama Prolite XU2590HS [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Iiyama Prolite XU2590HS [Пакет од 2]

DEN 831.20
 

Производот е достапен
Достапност

Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за Iiyama Prolite Xu2590 HS. Заштитникот на екранот заснован на филмот е лесен за примена цврсто придржување на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Пакетот вклучува : 2 x iiyama Пролит XU2590 HS заштитници на екранот и комплет за примена. Целосниот мат лајт за Iiyama Prolite XU2590 HS е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што испорачува оптимална оптичка. Го штити екранот Iiyama Prolite XU2590 HS од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за Iiyama Prolite XU2590 HS и комплет за апликација. Го штити екранот Iiyama Prolite XU2590 HS од гребнатини, измами, нечистотија и варовник.

Кон својствата

Производи во категоријата