Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Lenovo ThinkVision 24 [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Lenovo ThinkVision 24 [Пакет од 2]

DEN 831.20
 

Производот е достапен
Достапност

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Lenovo Think Vision 24 (E24 Q-20). Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот Lenovo Think Vision 24 (E24 Q-20) од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Lenovo Think Vision 24 (E24 Q-20) Заштитници на екранот и комплет за примена. Целосниот мат лајт за Lenovo Think Vision 24 (E24 Q-20) е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што испорачува оптимална оптичка. Заштитникот на екранот заснован на филмот е лесен за примена цврсто придржување на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за Lenovo Think Vision 24 (E24 Q-20) и комплет за апликации.

Кон својствата

Производи во категоријата