Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CGSignLab | Отворено 24 часа -Калк пукна Тешки индустриски самолепливи алуминиумски wallидови | 48 x32

CGSignLab | Отворено 24 часа -Калк пукна Тешки индустриски самолепливи алуминиумски wallидови | 48 x32

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Со можност да се држиме до скоро секоја површина, вклучително и тули, бетон и штуко, дава изглед сличен на боја. Самолепливото алуминиумско решение е лесен за аплицирање и направена да трае до една година, дури и во области со голем сообраќај. Бидејќи е отпечатен на комерцијален текстуриран материјал што обезбедува високо триење, обезбедува површина против лизгање што не бара ламинатно слој. Бидејќи е отпечатен на комерцијален текстуриран материјал што обезбедува високо триење, обезбедува површина против лизгање што не бара ламинатно слој. Самолепливото алуминиумско решение е лесен за аплицирање и направена да трае до една година, дури и во области со голем сообраќај.Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови и wallsидови. Самолепливото алуминиумско решение е лесен за аплицирање и направена да трае до една година, дури и во области со голем сообраќај. Кога е време да се отстрани самолепливото алуминиумско решение, може лесно да се излупи и да се исфрли со други рециклирање на алуминиум.

Кон својствата

Производи во категоријата