Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чабаеба Подобро За Зглобовите Екстра Дебела Широка Јога Мат 72 х 32 х 1/3 Амортизирана Јога Мат | Подлога За Јога Без Лизгање, Екстра Голема Јога Мат, Пилатес Мат

Чабаеба Подобро За Зглобовите Екстра Дебела Широка Јога Мат 72 х 32 х 1/3 Амортизирана Јога Мат | Подлога За Јога Без Лизгање,

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Благодарение на пената со висока густина и дизајнот против лизгање против лизгање, нашите јога душеци обезбедуваат стабилна удобност за непречено и ефикасно вежбање на која било површина (тврд под или теписи). Уживајте во поудобна и поефикасна јога и тренинзи. ? ПОВЕЌЕ ПРОСТОР СО ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ-Многу поудобно Од другите екстра големи јога мат дебела вежба мат или дебела јога мат 2 инчи. Дизајниран од јоги за јоги. ? ПОГОЛЕМА АМОРТИЗАЦИЈА И УДОБНОСТ ОД ДРУГИТЕ ПВЦ И НБР ДУШЕЦИ - ДЕБЕЛИНАТА НЕ СЕКОГАШ Е ЕДНАКВА НА АМОРТИЗАЦИЈА ИЛИ СТАБИЛНОСТ! Тестираните душеци за апсорпција на удари на ЧАБАБАЕ обезбедуваат подобро амортизирање од повеќето други душеци (видете го нашето видео). Врвен квалитет, 72 "долг, 32" широк и 1/3 " (8мм) дебел мат за вежбање дебел xl јога мат. ? ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ВАС И ЗЕМЈАТА - Изработен од тпе материјал, тоа е еко јога мат, запечатувајќи нечистотија, пот и други непријатни работи, водоотпорен, многу лесен за чистење. Се чувствува како дополнителни јога влошки се вградени во секој инч.

Кон својствата

Производи во категоријата