Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чадор за чадори на Физди, хотел за домаќинство, шуплива чадор корпа со 3 куки, мултифункционален држач за одвод на чадор/злато

Чадор за чадори на Физди, хотел за домаќинство, шуплива чадор корпа со 3 куки, мултифункционален држач за одвод на чадор/злато

DEN 1214.40
 

Производот е достапен
Достапност

Поддршка за одвод : Има фиксен мијалник на дното, кој може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓа и да ја задржи земјата чиста. Тоа не е само едноставен и модерен, туку и добро вентилиран за да го олесни сушењето на чадорот. Големина : (Приближно) 20x50cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно да одговорите на вашите прашања. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата