Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чанти за пуканки за забава, 1 мл хартија торби за пуканки Индивидуални порции кутии со пуканки црвени и бели пуканки со пуканки држач за пуканки за фаворит за роденд

Чанти за пуканки за забава, 1 мл хартија торби за пуканки Индивидуални порции кутии со пуканки црвени и бели пуканки со пуканки

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Класичен и едноставен дизајн : Торбите со пуканки со кино главно ја усвојуваат црвената и белата шема на бои, со класична шарена шема, изгледаат многу едноставни и дарежливи, кои се убави избори за користење на овие торби за да се пополнат пуканките. Боите може да постојат мали разлики како резултат на различните прикази на екранот.

Кон својствата

Производи во категоријата