Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Charger RTLR, паметна домашна трансмисија на податоци за AC адаптер за адаптер

Charger RTLR, паметна домашна трансмисија на податоци за AC адаптер за адаптер

DEN 761.60
 

Производот е достапен
Достапност

[Добра заштита] AC адаптер за PS Vita 1000 вграден во микрокомпјутерско коло за заштита на автоматско заштита за да се спречи краток спој и прекумерна струја. Функција : 1. [Чип на паметно коло] За полначот PS Vita 1000, чипот за паметно коло има автоматска заштита од надмоќ или прегревање. [Со USB кабел за полнач] Полнач за адаптер за AC за PS Vita 1000 со кабел за податоци може да ги наплати и пренесува податоците. [Додатоци за конзола за игри] Полнач за замена со висок квалитет и кабел за PS Vita 1000.Прицификација : Тип на ставка : За PS Vita 1000 Полнач Материјал : Absplug : US Plug 100-240 Vapplicable Model : За PS Vita 1000 Host Package список : 1 x AC адаптер1 x AC кабел за напојување (американски приклучок) 1 x USB кабел за полнач. Мора да има додатоци за конзола за игри. [Додатоци за конзола за игри] Полнач за замена со висок квалитет и кабел за PS Vita 1000. [Применлив модел] Адаптер за AC, кабел за напојување на AC (американски приклучок) и USB кабел за полнач е погоден за PS Vita 1000 домаќин. [Лесно за наплата] Без разлика дали е на деловно патување, хотел или дома, неговиот компатибилен полнач за патувања може погодно да го наполни вашата батерија за PS Vita. [Со USB кабел за полнач] Полнач за адаптер за AC за PS Vita 1000 со податоци за податоци може да ги наплати и пренесува податоците.

Кон својствата

Item Type:
For PS VITA 1000 Charger
Material:
ABS
Plug:
US Plug 100-240V
Applicable Model:
For PS VITA 1000 Host
Package List:
1 x AC Adapter:
1 x AC Power Cord (US Plug):
1 x USB Charger Cable:

Производи во категоријата