Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чаши За Храна ЗА Мачки ЈАЗУИХА, Нерѓосувачки Покачени Садови За Миленичиња Чинии Со Дрвен Држач, Прилагодлив Фидер За Мачки Со Височини со 3 Чинии За Храна и Вода

Чаши За Храна ЗА Мачки ЈАЗУИХА, Нерѓосувачки Покачени Садови За Миленичиња Чинии Со Дрвен Држач, Прилагодлив Фидер За Мачки

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Дрвениот држач за чинии е прилагодлив по висина, погоден за мачки со различни фази на раст кога се поставени рамно, и погоден за кученца или мали кучиња кога се одгледуваат. ●Цврст Сад Од нерѓосувачки Челик Q-Вклучува 3 висококвалитетни чинии од нерѓосувачки челик. Покачениот дизајн го намалува уште поголемиот стрес на вратот и зглобовите за да ги заштити вашите прекрасни пријатели. Изработен од нерѓосувачки челик за храна, тој е издржлив, безбеден за миење садови и безбеден за домашни миленици. Висококвалитетните држачи за дрвени садови се лакирани, водоотпорни и издржливи и лесно се чистат со едноставно бришење на површината на држачот за добиточна храна чиста или испирање со вода и сушење со крпа. ●Намалете го притисокот на зглобовите-Користењето покачени колибри за кучиња и мачки помага да се намали стресот на зглобовите и коските.Вклучува 3 висококвалитетни чинии од нерѓосувачки челик. Изработен од нерѓосувачки челик за храна, тој е издржлив, безбеден за миење садови и безбеден за домашни миленици. ●Лесно за голтање-нашите подигнати чинии за хранење мачки обезбедуваат здрава положба за хранење што го олеснува варењето, го намалува притисокот врз зглобовите и стомакот на вашето домашно милениче и избегнува надуеност, повраќање, дисфагија, болки во грлото на матката, грбот и зглобовите предизвикани од лошо држење на телото во исхраната.

Кон својствата

Производи во категоријата