Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CHAUXEE 128MB USB Флеш Дискови Палецот Диск U PenDrive Меморија Стапчиња За Ученици Студенти Презентира Подароци

CHAUXEE 128MB USB Флеш Дискови Палецот Диск U PenDrive Меморија Стапчиња За Ученици Студенти Презентира Подароци

DEN 95.68
 

Производот е достапен
Достапност

Модерен И Издржлив : 360° РОТИРАЧКИ дизајн USB флеш-уредот е изработен од абс пластика и обоено тело за куќиште од алуминиумска легура е многу убаво и не ' рѓосува толку лесно како железо и челик.1/ 10 и погоре, исто така, компатибилен Со Linux и Mac OS 10.Ве молиме запомнете : капацитетот НА USB погонот НА палецот СО мал капацитет е 128 MB, а НЕ 128 GB !!!. Мал, лесен и лесен за носење! Димензија : 58,5 ММ*19ММ*11ММ. Бисер метал виси синџир е прикачен, што е попогодно за носење. USB флеш дискови е доволен капацитет( 118mb не GB ), усвојува меѓународна прва линија бренд а+ класа чипови, побрза брзина и подобар квалитет! Брзина на пишување : 5 MB/S-8 MB/S; Брзина На Читање : 15mb/S-16 MB/S.3 и погоре, поддржува преносни звучници, звучници за автомобили, аудио за автомобили, ТВ и проектор. Дигиталните податоци вклучуваат музика, видео, фотографии, филмови, наддавање и тендерски документи,софтвери итн.

Кон својствата

Производи во категоријата