Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Chefq [сет од 4] 2 1/2 инчи длабок Steem табел табела половина големина, анти-џем не'рѓосувачки челик

Chefq [сет од 4] 2 1/2 инчи длабок Steem табел табела половина големина, анти-џем не'рѓосувачки челик

DEN 1273.60
 

Производот е достапен
Достапност

Тие се вклопуваат во рерна со стандардна големина, користете ја оваа големина за да го поставите месото, бидејќи не е толку длабоко. Овие тави за храна можат да се користат во целосна големина за да се сместат 2 јадења со помала големина. Совршена големина. Одлично за бифе. Изградена од цврсти 24 мерач 18/8 не'рѓосувачки челик, оваа хотелска тава е отпорна на влијанието, па сигурно е да се издржи на долгорочна употреба во вашето комерцијално опкружување и исто така има двојно засилени агли што го штитат од оштетување.Редење против џем. Мешавина за миење садови и замрзнувач за замрзнување на рерната. Издржлив и висок квалитет. Оваа одлика ви овозможува да заштедите простор со редење тави без да се грижите за неволја следниот пат кога сакате да ги користите. Оваа ставка може безбедно да се исчисти во комерцијална машина за миење садови. а исто така и издржување на замрзнувачот ниска температура и висока топлина апликации и е безбеден за употреба на рерна во услугата за храна. Тие се исто така совршени да држат подготвена храна во фрижидер. Оваа тава е совршена за ресторани и хотелски вклучени линии и угостителски настани, бидејќи на неговата разноврсност, исто така, секоја тава има цврсти армирани агли, што го олеснува носењето и поотпорен на искривување или кршење.

Кон својствата

Производи во категоријата