Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЧЕНГУ 4 Парчиња Штипки За Ракавици Еластични Ракавици Клипови За Деца И Бебиња Силни Клипови Од Нерѓосувачки Челик За Белезници Мало Дете

ЧЕНГУ 4 Парчиња Штипки За Ракавици Еластични Ракавици Клипови За Деца И Бебиња Силни Клипови Од Нерѓосувачки Челик За Белезници

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Широка примена : може да се примени во многу предмети, не само погодни за ракавици, туку и капи, фустани, кошули, јакни и друга облека, можат да ја одржат облеката подобро да ви одговара. Лесен за употреба : удобен за прицврстување и исклучување и неговата должина е прибл. 13,5 см/ 5,3 инчи, доволна должина за да ја користите, ременот ја задржува својата еластичност по употребата, осигурајте се дека вашите белезници нема да изгубат и лесно може да се совпаднат со вашите различни тимови. Практичен дизајн : основни предмети за деца, кога децата играат на отворено, штипките за белезници можат да се држат или капи прикачени на облеката, нема да се грижите за нивната загуба на ракавици или капи. Квалитетен материјал : изработен од нерѓосувачки челик и еластична лента, не е лесен за бледнеење и распаѓање, удобен за носење и ви обезбедува долго време на употреба. Количина : дојдете со 4 парчиња штипки за белезници, доволни за вашите секојдневни животни потреби.

Кон својствата

Производи во категоријата