Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ченку Занает 40 парчиња Органза Лента Цвеќиња Со Монистра Апликации

Ченку Занает 40 парчиња Органза Лента Цвеќиња Со Монистра Апликации

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : 1" (25мм) прибл (Рачно Изработен предмет,така што големината може да биде малку помала или поголема). Боја : како што избирате слика. Количина : 40 парчиња. Цветот е направен од различен работник,и затоа обликот не е ист,но се потрудивме да избереме подобри цвеќиња.Тесниот цвет може да биде отворен, а лошата форма може да биде уредна рачно. Користи : совршен за вашиот одмор занаети, свадба, подарок, шиење, бележник, коса лакови , ремени тони, користете ја вашата имагинација. Цветот е направен од различен работник,и затоа обликот не е ист,но се потрудивме да избереме подобри цвеќиња.Тесниот цвет може да биде отворен, а лошата форма може да биде уредна рачно.

Кон својствата

Производи во категоријата