Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Четка За Чистење на лицето Заменете Ги Главите САМО За НАШИТЕ СООДВЕТНИ ЧЕТКИ ЗА Лице ВИСОФО 7 во1

Четка За Чистење на лицето Заменете Ги Главите САМО За НАШИТЕ СООДВЕТНИ ЧЕТКИ ЗА Лице ВИСОФО 7 во1

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен Систем за нега на лице се - Во-Едно. 6 Различни Глави За Замена ЗА ЧЕТКИ за ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО ВИЗОФО. Ја намалува појавата на фини линии и брчки со длабоко чистење на порите и извлекување бактерии. Четка За Чистење на лицето Замена ГЛАВИ САМО ЗА НАШИТЕ VISOFO соодветните 7in1 Четки За Лице.

Кон својствата

Производи во категоријата