Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Четка за стилизирање на жолта перница за коса Одлична за долга коса

Четка за стилизирање на жолта перница за коса Одлична за долга коса

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Одлична квалитетна перница за стилизирање на косата за коса. Мерки 205мм, 8 "инчи долги со рачка за лизгање и очен за висина. Корисна и практична четка. Доаѓа спакувано во завиткување на целофан. Зачувување. Одлична четка за стилизирање на косата со перничиња. за виси. Корисна и практична четка. Доаѓа спакувано во завиткување на целофан и следниве бои .. црвена, розова, сина, портокалова, жолта и виолетова боја.

Кон својствата

Производи во категоријата