Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чип Коцкање Игра Фото Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Чип Коцкање Игра Фото Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

DEN 532.80
 

Производот е достапен
Достапност

Класификација : очила крпа. Материјал : Велур Ткаенина. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата