Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чистење Четка И Чинија Кујна Четка Најлон Алатка со За Чистење На Облак Рачка За Перење Почиста Четка За Чистење Топки

Чистење Четка И Чинија Кујна Четка Најлон Алатка со За Чистење На Облак Рачка За Перење Почиста Четка За Чистење Топки

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Спецификација. Спецификација. Нека се претворат во" облак " и лебдат на небото на базенот за да донесат малку креативна забава во вашата кујна. Големината Може Да Биде Малку Отстапување Поради Мерење На Рацете, Ве Молиме Дозволете Разлика Од 1-2 См. Големината може да биде малку отстапување поради мерење на рацете, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см. Карактеристики.2х Најлонска Топка За Чистење Четкиматеријал : АБЦ + Најлон Спецификациизглед : 8х8х8 см / 3, 15х3, 15х3, 15 инчи боја : Зелена,Розова,Сина, Бела1.Карактеристики тоа е добра алатка за перење садови и тави, чистење на работни површини и печки. Чистење Четка И Јадење Кујна Четка Најлон Алатка Со За Чистење На Облак Рачка За Перење Почиста Четка За Чистење Топка Опис на Производот Има рачка што е удобно зафатена, што ви овозможува да имате подобро искуство. Може да произведе богати меурчиња.Текстурата на делот од најлонска Топка е исто така мека и тврда, а обликот е кружен. Големината Може Да Биде Малку Отстапување Поради Мерење На Рацете, Ве Молиме Дозволете Разлика Од 1-2 См.

Кон својствата

Производи во категоријата