Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Чистење на детергент DAISO за маркирање на паф и сунѓер 80мл

Чистење на детергент DAISO за маркирање на паф и сунѓер 80мл

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Осигурете се дека вашите сунѓери и четки за шминка се секогаш чисти! Овој чистач ефикасно ја отстранува преостанатата шминка од мафините за шминка, сунѓерите, перничињата и четките, заштитата на вашата кожа од која било бактериска инфекција предизвикана од остаток на вашите алатки за шминка. 3 шишиња со детергент на Даизо и сунѓер. Осигурете се дека вашите сунѓери и четки за шминка се секогаш чисти! Овој чистач ефикасно ја отстранува преостанатата шминка од мафините за шминка, сунѓерите, перничињата и четките, заштитата на вашата кожа од која било бактериска инфекција предизвикана од остаток на вашите алатки за шминка. 3 шишиња со детергент на Даизо и сунѓер. Чистење на детергент на DAISO за обележување и сунѓер 80ml*3pc. Чистач за сунѓер #1 на Јапонија. Одлично за чистење на четки за шминка и сунѓери за шминка.

Кон својствата

Производи во категоријата