Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Chumia 100 парчиња куче коса лакови за мали кучиња кучиња лакови со гумен бенд кучиња додатоци за коса кученце коса лакови куче чешлање лакови миленичиња лакови за дево

Chumia 100 парчиња куче коса лакови за мали кучиња кучиња лакови со гумен бенд кучиња додатоци за коса кученце коса лакови куче

DEN 1140.80
 

Производот е достапен
Достапност

Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот. Широк спектар на прилики : Со гумената лента за коса лакови за домашни миленици, можете убаво да ги облекувате вашите миленици, да присуствувате на роденденска забава, свадбена церемонија, натпревар за убавина и повеќе, што може да го привлече вниманието на луѓето на прв поглед, исто така, правејќи, правејќи, исто така, правење Лесно ви е да фотографирате прекрасни. Повеќебојните врски за коса лакови имаат задоволителна еластичност, така што не треба да се грижите дали одговараат на вашите миленици или не. Исклучителни и симпатични настапи : лаковите за кучињата се украсени со кадрави панделки и прекрасни точки, достапни во најразлични бои, што може добро да одговара на повеќето костуми за миленичиња, како што се фустани, елеци, панталони и повеќе, додавајќи повеќе детали и шарм на вашиот миленичиња. Спецификации : Материјал : акрилни влакна и гума боја : Како што сликите покажуваат големина : една големина одговара на повеќето пакети вклучуваат : 100 x кутре за коса лакови Белешки : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Врските за коса можат да направат добро во врзувањето на долгата коса на миленичињата, спречувајќи ја да ги блокираат очите, да им понудат појасен поглед.

Кон својствата

Производи во категоријата