Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЧУВАЈТЕ 10 Сет Голф Гума Држач За Маици Во Собата За Возење Опсег Голф Пракса Мат Внатрешна Надворешна Големина 1,5 Инчи

ЧУВАЈТЕ 10 Сет Голф Гума Држач За Маици Во Собата За Возење Опсег Голф Пракса Мат Внатрешна Надворешна Големина 1,5 Инчи

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучен пакет : 10 брои гумени маици и 10 брои бамбусови маици.доволна количина за задоволување на вашите основни потреби. Издржлив : држачите за голф се изработени од висококвалитетна гума,која може да се нанесува долго време и погодна за внатрешна и надворешна пракса. Лесен за употреба : Прилагодете ги топчињата на совршена висина со вметнување на нашите бамбусови маици во држачите за гумени маици. Апликација : Погоден За почетници и инструктори; се применува за додатоци за голф, забави за голф, итн. Големина : висина : 1,5 инчи, дијаметар на дното : 2,1 инчи. Пакетот вклучува : 10 х држач за гумени маици10 х бамбус маичка.

Кон својствата

Производи во категоријата