Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Цинк позлатени иглички - 3/16 x 1-3/4 Количина 1000

Цинк позлатени иглички - 3/16 x 1-3/4 Количина 1000

DEN 1446.40
 

Производот е достапен
Достапност

Се користи за да се спречи случајно олабавување на сврзувачки елементи. Позлата на цинк нуди дополнителен слој на отпорност на корозија на легура челик. Најчесто се користи со ореви на замокот за да се спречи орев да вибрира лабава. Цинк позлатени иглички - 3/16 ". Продолжена измет со квадратен сеча. Се користи за заклучување на замокот или хексадецимални ореви. Пинови - 3/16 “. Продолжено изложба со квадратен крој. Се користи за заклучување на замокот или хексадецимални ореви на место. Не треба да се користи повторно. Позлата на цинк нуди дополнителен слој на отпорност на корозија и сјајна завршница.

Кон својствата

Производи во категоријата