Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање На Ѕид СО Низок Профил СО Вградено Ниво На Дух ЗА SAMSUNG TV LN52B550K1FXZA LN52A650A1FXZA LN52A650A1FXZC LN52A530P1F LN52A530 LN52A540

CK Глобална Заграда ЗА Монтирање На Ѕид СО Низок Профил СО Вградено Ниво На Дух ЗА SAMSUNG TV LN52B550K1FXZA LN52A650A1FXZA

DEN 305.60
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме потврдете Ги Димензиите ЗА Монтирање НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР И Големината на Екранот пред да ги купите. Клучни Спецификации агол На Навалување : 10 Степени Максимално Оптоварување : 80 Кг(176 кб) Растојание Од Ѕид : 30мм (1,18 инчи) Димензии : 650 х 425 мм (25,59 х 16,73 инчи) Веса : Макс 600х400мм (23, 62х15, 74 инчи) (75х75мм(2, 95х2, 95 инчи), 100х100мм(3, 93х3, 93инч), 200х200мм(7, 87х7, 87инч), 400х400мм(15, 74х15, 74инч), 400х200мм(15, 74х7, 87инч), 600х400мм(23, 62х15, 74 инчи)). Повеќе точки за прицврстување на задното место што го прави погоден и за обетка и за ѕидови од тули. Безбедносната завртка се користи за да се избегне движењето На Телевизорите откако ќе го закачите на ѕидниот држач. CK Глобална Заграда ЗА Монтирање На Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух ЗА SAMSUNG TV LN52 B550 K1 FXZA LN52 A650 A1 FXZA LN52 A650 A1 FXZC LN52 A530 P1 F LN52 A530 LN52 A540. Нова, црна боја, Брз и лесен за инсталирање, бесплатен хардвер за монтирање. Дух Ниво Меур за леснотија НА монтирање И ДА БИДЕТЕ сигурни ДЕКА ТЕЛЕВИЗОРОТ е на ниво. Ригорозно тестиран стрес за да се обезбеди сигурност, безбедност и мир на умот. Безбедносната завртка се користи за да се избегне движењето На Телевизорите откако ќе го закачите на ѕидниот држач. Мазна обоена метална површина, Безбедносна Врска со Бравата.

Кон својствата

Производи во категоријата