Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CLEEFUN [10ft, 2-Pack] USB C to USB C Cable for Samsung Galaxy S22/S22+, S21/S21+, S20/S20+ Ultra 5G, 60W Type C Charger Cord Fast Charging Premium Nylon Braided

CLEEFUN [10ft, 2-Pack] USB C to USB C Cable for Samsung Galaxy S22/S22+, S21/S21+, S20/S20+ Ultra 5G, 60W Type C Charger Cord

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

I*PAD PRO 11 "/ 12. 【60 W Брзо полнење и синхронизација】 Овој 10 -ти USB C до USB C кабел поддржува PD 3. *Оценете го трансферот на податоци : 480 Mbps. *Боја : сива. Samsung Galaxy S22 5 G/S22+ 5 G/S22 Ultra 5 G/S21 5 G/S21+ 5 G/S21 Ultra 5 G/S20 FE 5 G/S20 5 G/S20 Plus 5g/S20 Ultra 5g. 【Надграден SR кабелски зглоб】 Посебен дизајн за поддршка на подолги напори ја подобрува издржливоста на кабелот, издржува 30.0 Брзо полнење со QC/PD Wallиден адаптер, како што е 61 W 30 W 18 W 15 W.【USB C до USB C кабел】 : Ова е USB-C до USB-C кабел, што значи дека е двоен завршен USB-C кабел, така што ви треба USB C полнач за wallидови за да го наполни вашиот уред. За да се обезбеди брзината на полнење на вашиот уред, користете го оригиналниот полнач за wallидови USB C порта или друг полнач со висок квалитет што може да го поддржи QC 2. 【Надграден SR кабелски зглоб】 Посебен дизајн за поддршка на подолги напори ја подобрува издржливоста на кабелот, издржува 30.000+ тестови за свиткување од 90 степени. LG G5/G6/G7/V20/V30/V40/V50/Thinq/Moto Z/Z2/Z Force/Z Play/Z2 Play. Надградениот 3Д алуминиумски конектор е многу здрав, не е лесен за деформирање или разделување. Ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата