Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cooko Corner Caddy, туш полица, туш кади агол, леплива туш кади, решетка за туширање, дрвена и wallидна дрвена и алуминиумска триаголна полица, полица за бања, погодна за бања, к

Cooko Corner Caddy, туш полица, туш кади агол, леплива туш кади, решетка за туширање, дрвена и wallидна дрвена и алуминиумска

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

❤ 【Повеќенаменски】 Овој агол за туширање не е само организатор на шише со кондимент, можете да го користите и ова за чување на други предмети, како што се материјали за пишување, закуски и козметика итн.5cmpackage : Полица за складирање на бања *1 Апликации : Шампон, гел за туширање, козметика, климатизација за коса, шишиња со зачини, шишиња за зачини. Потребни се само неколку минути за да се заврши инсталацијата. Сите потребни хардвер и детални упатства се вклучени во пакетот. Сите потребни хардвер и детални упатства се вклучени во пакетот.❤ 【Материјал од дрво】 Аголен туш кади е изработен од висококвалитетно цврсто дрво, издржливо и не е лесно деформирано. Може да се користи долго време. ❤ 【Лесно за инсталирање и ракување】 Овие полици за туширање се лесни за инсталирање. Чисто рачно мерење, ве молиме дозволете 1-2 см грешка2.; Можете да ги користите куките за да висат жилети, крпи, четки; Совршено се вклопува во агли на агол од 90 °; Ви помага да заштедите простор и да ја задржите вашата соба добро организирана. ❤ 【Уникатен дизајн на дренажа на дренажа】 агол туш кади Толку многу дренажни дупки, така што полицата за туширање има максимална циркулација на воздухот и испушта вода.

Кон својствата

Производи во категоријата