Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CoolHubcaps Медицински предупредување деменција рефлексивни декорации

CoolHubcaps Медицински предупредување деменција рефлексивни декорации

DEN 95.84
 

Производот е достапен
Достапност

Направено во САД. Висококвалитетни рефлексивни решенија. Внатрешна/надворешна употреба. Вкупно 2 декорации по пакет. Декалот е широк 2,25 инчи и широк 2,25 инчи. Водоотпорни мастила отпорни на УВ. 2 Мали рефлексивни декорации за медицински предупредувања кои читаат „Деменција“. Овие висококвалитетни рефлексивни налепници (не се прилепуваат прозорец!) Се направени во САД од истиот 3М материјал што се користи при правење на патокази. Декларациите се со дијаметар од приближно 2,25 инчи. 2 декорации по пакет.

Кон својствата

Производи во категоријата