Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
COVERGIRL Трепка Експлозијата Активна Маскара, Многу Црна

COVERGIRL Трепка Експлозијата Активна Маскара, Многу Црна

DEN 172.64
 

Производот е достапен
Достапност

Моментално зголемување на јачината на звукот тоа нема да запре. Отпорен на пот, отпорен на дамки, отпорен на грутки.Суровост слободен. До 24-часовна облека што нема да ве изневери. Офталмолошки тестирани. Погоден за носители на контактни леќи. Активната Маскара Со Експлозија На трепките им дава инстант волумен на трепките до 24-часовно носење што нема да ве изневери. Отпорен на пот, отпорен на дамки, отпорен на грутки. Експлозијата На трепките Активната Маскара е офталмолошки тестирана и погодна за носители на контактни леќи. .

Кон својствата

Производи во категоријата