Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Crest Pro-Health Advanced Advance Extraple Bleathing Paste, нане, 5,1 мл

Crest Pro-Health Advanced Advance Extraple Bleathing Paste, нане, 5,1 мл

DEN 256.80
 

Производот е достапен
Достапност

Receiveе добиете (1) 5,1 мл цевка на Crest Pro-Health Advanced Extra Bleating Paster Paste. Помага во отстранувањето на површинските дамки и ги штити областите на стоматологот најмногу. 8 Напредни придобивки во 1. Ја остава вашата насмевка светла и свежа. Патентирана технологија за флуорид на Stannuos. Обидете се со Crest Pro-Health Advanced Extraple Bleaking Paste за заштита од области Стоматолозите проверувајте го повеќето + највисоко ниво на напредната состојка за белење на Crest Pro-Health за да ги отстраните површинските дамки. Со патентирана технологија на Fluoride Stanno Fluoride, Crest Pro-Health Extra Bleating го промовира целокупното здравје на устата со обезбедување на 8 напредни придобивки во 1 : Заштита од шуплини, гингивитис, ерозија на киселина, плакета, чувствителност на забите и забен камен + Белење и славеност на здивот. V. Crest Pro-Health Напредно длабоко чиста нане за ерозија на ерозија на паста за заби : киселини во секојдневната храна можат да омекнат и тенка емајл, оставајќи заби помалку бели, послаби и чувствителни.

Кон својствата

Производи во категоријата