Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Црна безбедност чувар со 2 пински воздушни цевки SIA СВЕТСКИ СВЕТСКИ слушалки PTT за Motorola Radio PTT CP040 GP300

Црна безбедност чувар со 2 пински воздушни цевки SIA СВЕТСКИ СВЕТСКИ слушалки PTT за Motorola Radio PTT CP040 GP300

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Породна зрачење : Акустична цевка на воздухот го заштитува вашето тело со намалување на радио брановите зрачење. Анти-шум : Мека пластична ушна ушна се вклопува во лево или десно уво и испорачува одличен звук дури и на бучни места со акустична цевка на воздухот. Оваа слушалка за токи-токи има два задните клипови за двојно обезбедување на слушалките за лесна употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата