Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CROSSTECH G807/012M 24k Позлатени Дијамантски Бруси, Превртен Конус: G807/012m, Глава од 1,2 mm, Должина од 3,5 mm, Средна

CROSSTECH G807/012M 24k Позлатени Дијамантски Бруси, Превртен Конус: G807/012m, Глава од 1,2 mm, Должина од 3,5 mm, Средна

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Направено Со Природен Дијамант. Највисоко Оценет. Повеќекратна Употреба. Форма : Превртен Конус. ОПИС НА производот CROSSTECH 24k Позлатени Дијамантски бруси се највисоко оценети повеќекратни дијамантски бруси со независно непрофитно стоматолошко образование и фондација за тестирање на производи. CROSSTECH е единствениот во индустријата што го обезбедува за сите форми и гриз. Пет бруси по пакет, произведени со природни дијаманти кои произведуваат повеќе површини за сечење отколку синтетички дијаманти; Исто Така, швајцарската повеќеслојна техника на обложување се користи за да понуди највисоко ниво на ефикасност на сечење со помало затнување и издржливост. Едноделните стебла од нерѓосувачки челик со специјална термичка обработка обезбедуваат цврстина, цврстина и прецизност. Производителот Контакт Информации 8009960686.

Кон својствата

Производи во категоријата