Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Цртан Филм Елен Со Бели Кеси За Хигиенски Салфетки, Менструална Чаша Торбичка За Нега На Рампа За Жени Тинејџерки, Мини Женски Период Комплет Торба

Цртан Филм Елен Со Бели Кеси За Хигиенски Салфетки, Менструална Чаша Торбичка За Нега На Рампа За Жени Тинејџерки, Мини Женски

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Големина : 4, 7х6, 6х6, 6 во/12х17х17 см. - Торбата за санитарни салфетки е лесна за носење и земање. Пакет Вклучувајќи : 1 х санитарна салфетка торба. Исклучителен Дизајн : торбата За менструална подлога има извонредно печатење и мазен патент и има меѓуслој внатре, што го прави погодно отворањето и затворањето на торбата, заштитувајќи ја вашата менструална подлога или тампони од паѓање или исчезнување.Заштита на приватноста : торбата За складирање на хигиенски салфетки е специјално дизајнирана за менструални резерви на девојчиња, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Повеќе Функции : менструален период санитарната торбичка може да складира хигиенски салфетки, менструални чаши, влошки за нега, пелени, а исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли итн. Премиум Материјали : држачот за подлога за Нега е изработен од стадо, сунѓер, ткаенина од оксфорд, материјал погоден за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен.

Кон својствата

Производи во категоријата