Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Црвена Геометриска Бандана Печати Убава Шема Налепница За Кожа Целосна Обвивка Заштитни Кожи Налепници За Прекинувач

Црвена Геометриска Бандана Печати Убава Шема Налепница За Кожа Целосна Обвивка Заштитни Кожи Налепници За Прекинувач

DEN 239.84
 

Производот е достапен
Достапност

Пвц. Целосен сет на сеопфатни налепници дизајнирани исклучиво за Прекинувач. Пвц самолепливо, без воздушни меури, без преостанат лепак кога ќе се излупи, може постојано да се лупи и лепи, лесен за употреба. Нашите модни налепници имаат нежна мат текстура, која се држи до Вашиот Прекинувач како кожа и го враќа чувството на гол телефон. Погоден за Прекинувач, Прекинувач лајт конзоли за игри. Стилските налепници можат убаво да го украсат Вашиот Прекинувач за подобро искуство при гледање и да ја покажат вашата личност. Ако имате какви било прашања во врска со нашите налепници, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата