Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CS1-S 5-120VDC/AC 10W Зелен LED индикатор SPST бр. Магнетски сензор прекинувач за цилиндар

CS1-S 5-120VDC/AC 10W Зелен LED индикатор SPST бр. Магнетски сензор прекинувач за цилиндар

DEN 1256.00
 

Производот е достапен
Достапност

Тековна : како опис. Материјал : пластика. Карактеристики : како опис. Број на модел : како опис. Тип на прекинувач : Прекинувач на сензори. Тековна : како опис. Материјал : пластика. Карактеристики : како опис. Број на модел : како опис. Тип на прекинувач : Прекинувач на сензори. Име на производот Магнетски сензор за сензори CS1-SCONTACT тип SPST NOOPERTING WOLTA 5-120 V DC/ACOPERTIONTER PERCEUS 100 MAPOWER 10 WLED светлосна боја Greenswitch големина (приближно) 2,5 x 0,75 x 0,8cm/1 "x 0,3" x 0.315 "(l*w*t ) Должина на кабелот (приближно) 160cmcolor Black, Spections Grey Item : Тековна : Како опис Материјал : Пластични производи : Како опис Модел Број : Како описи Вид на вич : Сензор за прекинувач : Како опис Прецификација : CCCORIGIN : Meanland Chinai Tem Тип : Преклопници.

Кон својствата

Производи во категоријата