Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cutler Hammer XTOE020CGS Реле, грешка во земјата со избор на класа, 4-20 а, заштеда на простор, директно до контакт

Cutler Hammer XTOE020CGS Реле, грешка во земјата со избор на класа, 4-20 а, заштеда на простор, директно до контакт

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

4-20 A. Директно кон контакт. Заземјен дефект со класа што може да се избере (10/20). Реле. Заштеда на простор. Електронско реле за преоптоварување, 20а, 4а, рамка за контакт Ц; Преоптоварување на струјата Мин : 4А; Преоптоварување на струјата Макс : 20а; Напон на серпентина DC Max : -; Опсег на производи : - Компанија за ROHS : Да.

Кон својствата

Производи во категоријата