Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Цврсти Додатоци За Дупчалка За Четка За Чистење: Чистач За Напојување Со Четка За Ѕвер За Брзо И Лесно Чистење За сите Површини, Тешки Влакна за Туш И Када Во Бањата,

Цврсти Додатоци За Дупчалка За Четка За Чистење: Чистач За Напојување Со Четка За Ѕвер За Брзо И Лесно Чистење За сите Површини,

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

ТЕШКА ДОЛЖНОСТ за НАДВОРЕШНА употреба : И за дамките што изгледаат невозможни, можете да ја користите неверојатната црвена четка со вкочанети влакна што ќе ви даде совршени резултати за кратко време и без напор! Црвената четка лесно може да ја отстрани ' рѓата и бојата, и тоа е вистинскиот избор за надворешна употреба во градината или гаражата, и за вашите гуми!. УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ : четките за чистење се компатибилни со секоја вежба за напојување, без разлика дали е безжична или не, за максимална погодност! Нема потреба од скап нов електричен чистач! Само закачете ги четките на вежбата што веќе ја имате дома и добивајте максимални резултати секој пат!. Конус ВО ФОРМА на АГЛИ - четката за конуси е совршена форма за чистење на моќност во агли и тесни простори.

Кон својствата

Производи во категоријата