Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cynder 00627 Електричен Продолжен Кабел За Напојување 40 ' Нога 30 Засилувач Хабел Пресврт Заклучување Конектор

Cynder 00627 Електричен Продолжен Кабел За Напојување 40 ' Нога 30 Засилувач Хабел Пресврт Заклучување Конектор

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

40 ' продолжен кабел. 30 засилувач заклучување женски крај и 30 засилувач стандард машки крај. Користете со морски стил 30 Засилувач Р.в. влез за напојување. Прстенот за заклучување со навој создава водоотпорна врска. 10/3 жица. 40 ' продолжен кабел. 30 засилувач заклучување женски крај и 30 засилувач стандард машки крај. Користете со морски стил 30 Засилувач Р.в. влез за напојување. Прстенот за заклучување со навој создава водоотпорна врска. 10/3 жица. 40 Нога 30 Засилувач Р. в.Кабел И Заклучување Конектор. АГ : 10 Жици : 3 Засилувач : 30 Терминал : Морска Боја : Црна / Жолта.

Кон својствата

Производи во категоријата