Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Даннеај 1 кутија Неправилни парчиња абалонска обвивка 12 бои 3Д нокти шарм парчиња миризба парчиња нокти снегулки сирена нокти за украсување на нокти за декорација ?

Даннеај 1 кутија Неправилни парчиња абалонска обвивка 12 бои 3Д нокти шарм парчиња миризба парчиња нокти снегулки сирена нокти

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

【Широки апликации】 3Д привлечноста на ноктите е многу смешно, можете да ги користите овие за украсување на торбите, чевлите, случаи на мобилни телефони, облека, мебел, правење картички, итн; И тие се одличен подарок за вашата девојка, мајка, сестра. Свидете го лепилото со UV / LED ламба 2 минути. Нанесете го горниот палто или заптивната смеса и исушете го во ламба. Нанесете лепак на празнините во уметноста на ноктите на школка, така што се постабилни на ноктот. 【Лесен за употреба】 Накитот за нокти од школка е лесен за примена на природни или вештачки нокти. Готово! Топла белешка 1. 【Квалитетна услуга】 Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите 100% задоволителни производи и искуство за купување. 【Шарени секвенци за нокти на школка】 Аурора нокти уметност природни парчиња абалони, добар сјај, мазен и удобен допир, лесен за отстранување, богати и убави бои, убави и сјајни од различни светла и агли. Понекогаш производите изгледаат поголеми или помали на слики, ве молиме погледнете го нашиот вистински опис. Уметноста на ноктите е прекрасно продолжение што го рефлектира елегантниот темперамент на жената. PACKAGE CONTENTS : ★ 1 × 1 box shell charms for nails - Color : 12 colors - Style : abalone shell slices - Pattern : as shown FEATURE : - 100% professional brand - not easy to fade - beautiful and durable - beautiful nail charms decoration, Супер сјајно неверојатно и многу привлечно очите.

Кон својствата

Производи во категоријата