Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dasco Pro 581-0 3/32 x 5-1/2 висок удар со јаглероден челик

Dasco Pro 581-0 3/32 x 5-1/2 висок удар со јаглероден челик

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Машински до точни стандарди од топлински третиран, висок јаглероден американски челик. Има широк спектар на употреба при возење и отстранување на такви работи како иглички и клучеви, по првичното отстранување од страна на машински удар или стартер. Користете пин -удар една големина помала од иглата што се вози за да спречите оштетување на страничните wallsидови што го содржат иглата.

Кон својствата

Производи во категоријата