Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ДЦ Стрипови Бетмен Лого Бетмен Краток Ракав Кошула Пижами Краток Сет

ДЦ Стрипови Бетмен Лого Бетмен Краток Ракав Кошула Пижами Краток Сет

DEN 287.20
 

Производот е достапен
Достапност

Овој комплет за пижами е идеален за опуштање низ куќата или борба против криминалот додека спиете. Тој е одмазда. Повлечете го затворањето.100% Полиестер. Тој е Бетмен. СПИЈТЕ ВО УДОБНОСТ-Мек и практичен, овој сет за спиење Бетмен е дизајниран имајќи ги предвид вистинските обожаватели. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН СЕТ ЗА ПИЖАМИ БЕТМЕН : Интимо е специјализиран за висококвалитетна, официјално лиценцирана облека за спиење и долна облека за мажи, жени, момчиња и девојчиња. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за прибл. Маичката има голем преден дизајн на класичното црно-жолто лого На Бетмен. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ладно миење Во Машина со слични бои. ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА - овој комплет за облека За Спиење Бетмен е наведен во големини на момчиња (4/5-18/20). Машинско Перење. Падне сува ниска, отстранете веднаш не пеглајте. Побарајте ја ознаката за логото на бетмен и упатствата за миење во внатрешноста на шорцевите и јаката на кошулата. Дното го има истото лого во фрлање печатење и тие имаат еластичен појас. На кого му требаат супермоќи кога сте милијардер? Брус вејн води вечна војна против криминалците во Готам сити.

Кон својствата

Производи во категоријата