Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
D&D PowerDrive 430-5M-15 Синхрон ремен за тајминг

D&D PowerDrive 430-5M-15 Синхрон ремен за тајминг

DEN 133.76
 

Производот е достапен
Достапност

Земја на потекло : Кина. Тежина на пакет : 0,06 фунти. Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално инженерски, искривени и хемиски поставени со влакната со стаклена стакло. Димензии на пакетот : 12 L x 12 W X 1 H (инчи). Земја на потекло : Кина. Тежина на пакет : 0,06 фунти. Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално инженерски, искривени и хемиски поставени со влакната со стаклена стакло. Димензии на пакетот : 12 L x 12 W X 1 H (инчи). 430-5 M-15 Синхрон тајминг појас ОЕМ Дел Број 430-5 M-15 појас Тип 5м Технички спецификации на ременот : (инчи) (мм) Надвор од обемот 16.93 430 Топ ширина 0,59 15 Длабочина на ременот 0,15 3,8 Материјал Неопрен профил на забите 5 M.

Кон својствата

Производи во категоријата