Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
D&D PowerDrive SPZ1562 V појас, 10 x 1562mm LP, гума

D&D PowerDrive SPZ1562 V појас, 10 x 1562mm LP, гума

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Надворешната обвивка за ткаенини се третира со високо масло и отпорно на топлина, инженерско синтетичко гума соединение. Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално дизајнирани, искривени, топлински и хемиски поставени, полиестерски материјал. Соединението за гума на телото е високо инженерско синтетичко гума соединение. Ремените можеби не доаѓаат со картонски ракав. Надворешната обвивка за ткаенини се третира со високо масло и отпорно на топлина, инженерско синтетичко гума соединение. Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално дизајнирани, искривени, топлински и хемиски поставени, полиестерски материјал. Соединението за гума на телото е високо инженерско синтетичко гума соединение. Ремените можеби не доаѓаат со картонски ракав. Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД. Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени на производителот на САД од ист тип.

Кон својствата

Производи во категоријата