Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Децата на комбо -пакетот Owala Flip - Не'рѓосувачки челик - 14 -мл. - зелена/портокалова и портокалова/сина боја

Децата на комбо -пакетот Owala Flip - Не'рѓосувачки челик - 14 -мл. - зелена/портокалова и портокалова/сина боја

DEN 476.64
 

Производот е достапен
Достапност

Не за употреба со топли течности. БПА и без фталат; Чаша за миење раце, капакот на машината за миење садови; Не за употреба со Hot Liquids BPA и без фталат; Чаша за миење раце, капакот на машината за миење садови; Не за употреба со топли течности. Иновативното шише со вода од не'рѓосувачки челик на Овала со слама и заклучување сега е достапно за деца. Капакот е безбеден машина за миење садови; Чаша за миење раце.14-унца изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, со слама, заклучување на капакот и едноставна операција со една рака за деца и мали деца на училиште или на авантура. Шише со вода од не'рѓосувачки челик на Овала, со слама и заклучување на капакот за деца е достапно во големина 14-унца. Изолацијата со двојни wallидови ги задржува пијалоците ладни до 24 часа; широк отвор за чистење и додавање мраз; Пријателска база на куќиште. БПА и без фталат; Чаша за миење раце, капакот на машината за миење садови; Не за употреба со Hot Liquids BPA и без фталат; Чаша за миење раце, капакот на машината за миење садови; Не за употреба со топли течности. Ограничена гаранција за живот на производителот. Лесната отворена и блиска функција е едноставна за деца и мали деца да ги користат со малите раце; Интегрираната јамка за носење додава погодност.

Кон својствата

Производи во категоријата