Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дедеко 0538 Голдис, Голема Брзина, Асортиман, 90 БР/КТ

Дедеко 0538 Голдис, Голема Брзина, Асортиман, 90 БР/КТ

DEN 1217.60
 

Производот е достапен
Достапност

Долготраен Асортиман На Челични Бруси Со Голема Брзина Обложен Со Титаниум Нитрид-Машина за Лежишта 1-34 (освен 21). Уште подобро, тие траат исклучително долго, се ладат со минимално таложење на топлина, бараат лесен притисок и добро работат со голема и мала брзина, со модуларен дизајн што ви овозможува да ги натрупате за оптимални резултати. Основана како специјализирано абразивно производство пред речиси еден век, Дедеко е поранешна поделба на светски познатата компанија 3м, во сопственост на семејството и управувана од 1983 година, посветеноста На Дедеко на квалитетот и услугата го направи водечки глобален бренд. Повеќе од 80 години, Дедеко е посветен на обезбедување на најквалитетни абразивни решенија. Технологијата на сончање е, без прашање, подобра од алтернативите на секој можен начин. Многу побезбедно од жицата, исклучително усогласено, побрзо и поефикасно од гумата, најлонот и влакната. Исклучително флексибилни и издржливи, тие се направени со употреба на термички пластични врзани абразиви. Комплет од 33 парчиња што содржи по 1 0323-0330, 0372-0375, 0401-0406, 0443-0448, 0479-0483, 0510-0511 и 0518-0519. Дисковите со радијални влакна работат на метал, како и керамика, пластика, дрво и акрилик.

Кон својствата

Производи во категоријата