Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Декорација на елката предводена од сијалици предводени сијалици, декоративна самовила, чиста висечка украс градина внатрешен двор дома забава Божиќ фестивал деко

Декорација на елката предводена од сијалици предводени сијалици, декоративна самовила, чиста висечка украс градина внатрешен

DEN 691.20
 

Производот е достапен
Достапност

Јасни божиќни топки за Божиќна декорација романтични ликови од бајка и убава атмосфера во вашата куќа. Погоден за кој било фестивал, празник, роденден, свадба и други забави за настани, банкети.Божиќната декорација топката е лесна за ракување со копчето за напојување. Направете некои за да ги направите вашите Божиќ и забава полни со новини и елеганција. Нашата оваа Божиќна светлина за божиќна декорација се користи за украси во затворен и отворен простор, приказ на прозорецот одлично декоративно светло за осветлување на празничната атмосфера. Погоден за кој било фестивал, празник, роденден, свадба и други забави за настани, банкети. Лесна замена на батеријата. Топлите светла и украсите во Божиќната топка создаваат минијатурен свет на бајките, давајќи ви топла Божиќна атмосфера. Мир и убава атмосфера. Јасни божиќни топки за Божиќна декорација романтични ликови од бајка и убава атмосфера во вашата куќа. Совршено за виси на гранки на дрвја, над табели, околу оградите, итн. Нашата оваа Божиќна светлина за божиќна декорација се користи за украси во затворен и отворен простор, приказ на прозорецот одлично декоративно светло за осветлување на празничната атмосфера.

Кон својствата

Производи во категоријата