Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дел за замена за ролери за возење со гума од M.C за Makita 9403 Belt Sander

Дел за замена за ролери за возење со гума од M.C за Makita 9403 Belt Sander

DEN 399.84
 

Производот е достапен
Достапност

Белешка - Ве молиме проверете ја бојата на артикалот, големината, внимателноста на количината пред да нарачате и не нарачувајте ако изгледот на артикалот не одговара со вашиот оригинал. Снабдување со DIY : Електрични. Белешка - Ве молиме проверете ја бојата на артикалот, големината, внимателноста на количината пред да нарачате и не нарачувајте ако изгледот на артикалот не одговара со вашиот оригинал. Снабдување со DIY : Електрични. Опис на производот : - Тип на ставка : Делови за алатки за замена - Трајни и високо квалитетни - Секогаш проверувајте го вашиот оригинален и споредувајте со нашиот дел за замена. - Осигурете се дека вашиот автомобил за паркирање на автомобилот се совпаѓа со нашиот замена за замена. - Plesae слободно контактирајте со нас за повеќе детали за информации за артикли. - Забелешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Спецификација на производот : - Количина на пакет : 1 Set // Многу/компјутери - Употреба : Дома DIY - IS_Customized : No.

Кон својствата

  :

Производи во категоријата