Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Делеон Колекции Чуден Црна Мечка Фиока Повлекува / Кабинетот Копчиња-Завртки &засилувач; Подлошки Вклучени

Делеон Колекции Чуден Црна Мечка Фиока Повлекува / Кабинетот Копчиња-Завртки &засилувач; Подлошки Вклучени

DEN 221.92
 

Производот е достапен
Достапност

ЧУДЕН мечка главата и мечка задник фиока повлекува/. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-вклучува и долги и кратки завртки со / подлошки. ИЗДРЖЛИВА конструкција на полирезин. НЕВЕРОЈАТНО реални детали. Украсете ги вашите омилени фиоки или ормари со овие чудни копчиња за фиоки од црна мечка од Колекциите На Делеон. Секое пакување содржи 2 копчиња-глава на мечка и задник од мечка. Направено од тврд издржлив материјал од поли смола-многу реални детали. Секое копче е приближно 2 " (т) х 1 1/2 "(ш). Со секое копче вклучени се две завртки и подлошки со различна должина.

Кон својствата

Производи во категоријата