Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dell OptiPlex 5000 5090 Десктоп Компјутер-Intel Core i7 10th Gen i7 - 10700t Окта-core 2 GHz-8 GB RAM DDR4 SDRAM-256 GB M. 2 PCI Express NVMe 3.0 x4 ssd-Микро КОМПЈУТЕР

Dell OptiPlex 5000 5090 Десктоп Компјутер-Intel Core i7 10th Gen i7 - 10700t Окта-core 2 GHz-8 GB RAM DDR4 SDRAM-256 GB M. 2

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Новиот Express Connect автоматски се приклучува на најсилната пристапна точка и го насочува пропусниот опсег кон критичните апликации. 256 GB SSD ги одржува активни вашите програми за работа додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за неколку секунди. Тоа Е Windows 10 Про оперативен систем нуди моќна платформа за ефикасно извршување на рутински апликации. Поврзете се со леснотија со два домашни интерфејси За Прикажување со опционален VGA, HDMI 2. 256 GB SSD ги одржува активни вашите програми за работа додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за неколку секунди.ПОБРЗО КОРИСНИЧКО Искуствоизберете ги вашите топ пет апликации И Dell Оптимизатор Експресниот Одговор ќе ги анализира и зајакне нивните перформанси. Постигнете подобри визуелни слики ЗА 3д рендерирање И 4к монитор употреба со дискретна графичка поддршка за 5090 микро. ЕПЕАТ Злато И ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА квалификувани за изберете конфигурации. 8 мк меморија за да се справи со комплексни апликации истовремено. 8 мк меморија за да се справи со комплексни апликации истовремено.ПАМЕТЕН Дизајн Одржливо изграден со висок сооднос на содржина што може да се рециклира по потрошувачите (ПЦР) и дизајн за одржување на вашиот систем ладен, Оптиплекс 5090 е паметно решение.

Кон својствата

Производи во категоријата