Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DELL Optiplex 990 Десктоп Компјутер']

DELL Optiplex 990 Десктоп Компјутер']

DEN 137.44
 

Производот е достапен
Достапност

Процесор : Intel Core Quad-Core i7-2600 3.1 GHz (Турбо до 3.4 GHz) 6mb Кеш; USB Безжичен Адаптер за поврзување На Интернет. 16gb DDR3 (PC3-12800) Меморија (4 слотови, поддржува ДО 16 GB), 2tb 7200 вртежи во минута Хард Диск, Intel HD Графика. РОМ, УСБ Тастатура, Глушец, Интегрирано Аудио, 10/100/1000 MBPS LAN; Слотови : 10 x USB 2.0 порти, 2 x аудио-надвор приклучоци, 1 x микрофон приклучок, 1 x RJ-45 ethernet порта, 1 x VGA порта, 1 x линија-во џек, 1 x паралелно порта, 1 x сериски комуникација порта. Виндоус 10 Професионален 64 битен, Кодот За Активирање е на кулата; најдобар оперативен систем за бизнис. Достапно со intel core i7 процесори, INTEL HD графика и управување Со intel v Pro системи, Opti Plex 990 овозможува зголемена моќност и продуктивност.

Кон својствата

Производи во категоријата