Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Денот на в Valentубените, шема на срцето, големи тркалезни корпи за корпи за перење алишта со рачки ќебе корпа за складирање за полици за бања за организирање на расадн

Денот на в Valentубените, шема на срцето, големи тркалезни корпи за корпи за перење алишта со рачки ќебе корпа за складирање

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

【Мулти-намена】 Идеално за делење на простории за перење, кујни, дневни соби, бањи, плакари, детски простории, игротеки и автомобили, колеџски домови, кампери, станови, хотелска употреба, расадници за бебиња и простории за комунални услуги. 【Заштеда на простор】 Секоја Хампер се склопува лесно за да можете да го ставите кога не се во употреба. Индивидуалниот дизајн на модели, исто така, го прави овој сад за складирање уникатна декорација на домови во вашиот дом. 【Цврста рачка на јажето】 Засилената рачка со јаже со памук ја прави лесна и удобна носењето стока. Само пополнувате некои ќебиња или ги користите неколку дена и совршено се преобликува. Користете корпи за перење за облека или занаети.

Кон својствата

Производи во категоријата